Konak Veteriner Kliniği

Konak Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımıza kaliteli sağlık hizmetleri sunarak ,dostlarımızın daha sağlıklı yaşamalarını sağlamak ve hayatlarını daha güzel daha yaşanabilir hale getirmek amacıyla 2020 yılında Gebze/Kocaelinde kurulmuştur. Yeniliklerin takipçisi olan kliniğimiz aynı zamanda teknolojik ekipman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla en modern ve en güncel teşhis, tedavi yaklaşımlarını dostlarımıza sunmayı hedeflemektedir.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Konak Veteriner Kliniği olarak, kurulduğumuz günden beri dostlarımıza en iyi hizmet vermek için veteriner hekimlik alanında dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek değerli hekimlerimizle ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız. İnsana ve hayvana hizmette kalite, süreklilik, güvenilirlik ve dürüstlük bizim temel yapı taşımızdır.
Misyonumuz

Misyonumuz

Konak Veteriner Kliniği, tüm dostlarımıza aynı sevgi, şefkat, ilgi, hak ettiği değerle yaklaşarak; hastalıkların tanısını teşhisini ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Can dostlarımıza etik değerlere bağlı olarak içimizdeki hayvan sevgisi ve şefkatiyle teknik bilgilerimizi birleştirerek daha iyi bir yaşam sürmeleri için takım ruhuyla hareket ediyoruz. Dünyadaki tüm bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek ve yeni gelişmelere ortak olarak hem ülkemizde hem de tüm dünyada yeniliklere öncü olmayı hedeflemekteyiz Tüm dostlarımızın hakkettiği dünya standartlarında veteriner hekimlik teknolojisini yakından takip ederek elimizden gelen tüm imkanları üst düzey hizmet verme çabasıyla seferber etmeyi amaçlıyoruz.

0+

Mutlu Müşteri

0+

Sahiplendirme

0+

Ameliyat

0+

Veteriner Hekim

Uzman Kadromuz