Aşı Uygulaması

Konak Veteriner Kliniği’nde evcil hayvanların güncel ve gerekli aşılamaları yapılmaktadır. Aşıları yapılan canlıların gerekli evrak (karne, pet pasaport) ve programlara kayıtları alınmakta, gerekli olan diğer aşıların takiplerini sizin yerinize kliniğimiz yapmaktadır. Sistemimizde kayıtlı olan hastalarımızın aşı tekrar zamanları istisnasız telefon ya da SMS yoluyla bildirilmektedir. Randevularınız size hatırlatılmaktadır.

Operasyon ve tedavileri yapılan köpek ve kedilerin test ve laboratuvar sonuçlarını klasörleme sistemi , bilgisayarlarımızda, özel programlarımız ve internet ortamında aynı ve güncel sonuçları ayrı ayrı saklanmaktadır. İlk tanışmamızdan son ana kadar kedi ve köpeklerinize neler yapıldığını, hangi hastalıkları geçirdiğini, tüm geçmiş bilgilerini saklıyor ve teşhise giderken bu bilgiler ışığında değerlendiriliyoruz.

Aşılama ve sonrasındaki merak ettikleriniz için bizlerle telefon yada whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşı Uygulaması Hakkında

Aşı Nedir?
Yavru ve yetişkin kedi-köpeklerin; viral,bakteriyel ve paraziter hastalık oluşturma ihtimali olanların hastalık etkenlerinden belirli süre korunmasını sağlar. Peki aşılama amacı nedir?
Birlikte yaşadığınız kedi ve köpeğin bulaşabilecek bazı hastalıklarından, bulaşma olasılığını azaltmak.
Kedi ve köpeğinizden geçebilecek zoonoz hastalıkların önlenmesini sağlamak
Kuduz gibi yasal zorunluluğu olan aşılarda hukuki problemler yaşamamak.